درباره جشنواره بین المللی قهوه

آیا آماده‌اید در بزرگ‌ترین فستیوال قهوه خاورمیانه شرکت کنید؟ فستیوال قهوه  هرساله در تهران برگزار می‌شود و مجموعه‌ای متخصصین صنعت قهوه، برترین باریستاهای ایران و معتبرترین برندهای قهوه ایران دور هم جمع می‌شوند و احتمالاً به‌دلیل ویژگی‌های این جشنواره  در صنعت قهوه، جذابیت حضور در این رویداد را دو چندان کرده است.

 

امروز جایگاه قهوه به عنوان یکی از سه تجارت مطرح جهان و جایگاه اجتماعی و اقتصادی آن بر روی ملت ها و فرهنگ های مختلف باعث ایجاد نمایشگاه ها و جشنواره های تخصصی در این زمینه شده است که فضایی برای عرضه آخرین دستاوردهای این صنعت در زمینه های مختلف تکنولوژی ، آکادمیک، مسابقات و نوآوری ایجاد نموده است.

 

ما در این جشنواره به دنبال آشنا شدن فعالان و بنگاه های اقتصادی کشور با ظرفیت های این صنعت بزرگ جهت تولید و ارز آوری و شکوفایی اقتصادی کشور هستیم. برگزاری دوره های آموزشی بر اساس جدیدترین استانداردهای بین المللی در راستای ارتقاء دانش ،پیشبرد و ترویج فرهنگ صحیح مصرف و برگزاری مسابقات باریستا، لاته آرت،برشته کاری قهوه و نوشیدنی های سرد که سالانه همزمان با در کشور اجرا می شود جزء جذابیت های این رویداد به شمار می رود که خیل عظیمی از علاقه مندان را به خود جذب می نماید.

 

اهداف جشنواره بین المللی قهوه ایران

 

1- برگزاری مسابقات در سطح ملی در زمینه های مختلف (باریستا، لاته آرت،برشته کاری قهوه، نوشیدنی های سرد) با حضور چهره های مطرح جهان

 

2- ارئه دوره های آموزشی تخصصی با حضور اساتید مطرح و بین المللی از اقصی نقاط جهان

 

3- عرضه آخرین دستاوردهای و پیشرفت های صنعت قهوه

ما در حرفه های ما حرفه ای هستیم

ما اینجا هستیم تا به شما در پیدا کردن بهترین راه کمک کنیم

10+سال تجربه
43+دریافت جایزه
100+بازدید کنندگان راضی
100kمحصول کامل

شرکت کنندگان

سال های گذشته فستیوال قهوه

همکاران ما

شرکت های مشهور به ما اعتماد کردند، چرا شما نیستید